Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław
Soft Skin Dermaclinic Medycyna Estetyczna Wrocław

Prowadzona przez nas klinika Soft Skin Dermaclinic to wyjątkowe miejsce dla każdej kobiety, która pragnie wyglądać młodo oraz pięknie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz świetnie wyposażonymi gabinetami, które mieszczą się we Wrocławiu. Nasz zespół składa się ze świetnych specjalistów, którzy potrafią wykonać nawet bardzo wymagające zabiegi.

Medycyna estetyczna w naszym wykonaniu jest w pełni bezpieczna, ponieważ nasza ekipa jest doświadczona, wszystkie wykonywane zabiegi są wykonywane pod okiem doświadczonych dermatologów. Zabiegi, które realizujemy, są związane z takimi elementami medycyny estetycznej jak dermatologia czy też kosmetologia.

Z całą pewnością każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, będzie w pełni zadowolony zarówno z jakości obsługi, zastosowanych środków oraz doświadczenia osób pracujących w naszej klinice. Zabiegiem, który jest również realizowany przez naszą klinikę, jest botoks. Możemy zapewnić, że dbamy o piękno osób zdecydowanych na skorzystanie z naszych usług.

https://softskin-clinic.pl/medycyna-estetyczna/
512822207
021847160
7532154115
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław