Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski

Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Apetyczna firma: Punkt Tłumaczeń Marcin Kwiatkowski
Apetyczna kategoria:
Apetyczny opis:

Punkt Tłumaczeń Tłumacz Przysięgły Języka Angielskiego Marcin Kwiatkowski to biuro tłumaczeń zajmujące się wykonywaniem tłumaczeń przysięgłych z języka angielskiego na polski oraz z języka polskiego na angielski. W ofercie biura, obok tłumaczenia przysięgłego, znajduje się tłumaczenie zwykłe, a także tłumaczenie ustne oraz korekta i weryfikacja tekstów z różnorakich dziedzin.

Wykonywaniem zleceń zajmuje się tłumacz przysięgły Marcin Kwiatkowski, absolwent Wydziału Filologicznego oraz Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także podyplomowych studiów przekładu, wpisany na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/89/16. Biuro znajduje się w samym sercu Wrocławia.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy oraz rzetelność i profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Oferujemy również wygodną i szybką wycenę zlecenia przy użyciu dedykowanego formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Apetyczny adres strony internetowej: tłumacz przysięgły Marcin Kwiatkowski
Apetyczny telefon: 512492758
Apetyczny REGON: 022450803
Apetyczny NIP: 6922418679
Apetyczny adres firmy: ul. Kazimierza Wielkiego 15/7 50-077 Wrocław