Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Apetyczna firma: Stokado Sp. z o.o.
Apetyczna kategoria:
Apetyczny opis:

Firma Stokado to sieć magazynów samoobsługowych z oddziałami w Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławiu oraz Legnicy. Szeroki wybór rodzajów powierzchni magazynowych oraz elastyczne warunki najmu to aspekty, na które właściciele polskich self storage kładą największy nacisk. Czym dokładnie są magazyny samoobsługowe i jakich udogodnień możecie się spodziewać?

Magazyny self storage – z czym to się je?

Magazyny do wynajęcia wchodzą w nową erę jakości usług oraz klientów docelowych. Self storage to pomysł zza Oceanu, w którym każdy może sobie pozwolić na wynajem dodatkowej przestrzeni do przechowywania. Jest to przydatne zarówno dla świeżo upieczonych przedsiębiorców, którzy potrzebują małych powierzchni magazynowych, jak i dla np. rodzin, które nie mają gdzie trzymać kolekcji rzadkich książek. Magazyny self storage to jak dodatkowa piwnica – dostępna całodobowo do Waszej dyspozycji. Z tą różnicą, że temperatura oraz wilgotność są w pomieszczeniach pod ścisłą kontrolą. Cały obiekt jest również monitorowany i chroniony przez całą dobę. Możesz więc pozostawić w skrytce cenne i delikatne przedmioty.

Kto może skorzystać z magazynu self storage?

Praktycznie każdy może odnaleźć tam przestrzeń dla siebie. Nie masz miejsca na kilka pudeł z odzieżą zimową? Nie ma sprawy! Najmniejsze boksy mają powierzchnię 1 metra kwadratowego. Przeprowadzasz się, a przez kilka najbliższych dni nie masz gdzie trzymać swoich mebli? Nie martw się, komórkę self storage możesz wynająć na tydzień, a rozmiar dopasujesz do ilości swoich mebli (nawet 25 m2). Storado stawia na indywidualne podejście do klienta, zarówno indywidualnego, jak i biznesowego. W ofercie występuje szeroka gama powierzchni magazynowych o różnej wielkości, do której dostęp ma tylko wynajmujący daną skrytkę. Możesz skorzystać z niej przez kilka tygodni, ale możliwy jest najem kilkuletni. Wszystko zależy od twoich potrzeb, a proces rezygnacji jest na prawdę prosty! Nie musisz się również martwić o to jak zapakujesz swoje przedmioty. W naszych magazynach możesz nabyć pudła, taśmy i folie ochronne, które pomogą Ci bezpiecznie składować lub przenosić twój dobytek.

Apetyczny adres strony internetowej: URL
Apetyczny telefon: 666030777
Apetyczny REGON: 022172988
Apetyczny NIP: 8992745172
Apetyczny adres firmy: ul. Opolska 178 52-014 Wrocław
  • Stokado Sp. z o.o.