Contour Studio

Contour Studio
Apetyczna kategoria
Apetyczny opis

Jeżeli planujesz zabieg trwałej depilacji, zapraszamy do odwiedzenia salonu Countour Studio. Zabiegi przeprowadzamy przy użyciu ultranowoczesnego lasera diodowego Epildream One, który pozwala na szybkie i bezbolesne usunięcie zbędnego owłosienia, gwarantując długotrwały efekt.

W naszym salonie wykonasz również makijaż permanentny, a także poprawisz kondycję swojej skóry dzięki licznym zabiegom z użyciem kwasu hialuronowego czy dwutlenku węgla - oferujemy m.in. mezoterapię igłową, karboksyterapię i oxybrazję, a także różnego rodzaju peelingi. Specjalizujemy się też w laserowym usuwaniu zmian pigmentacyjnych, zarówno w postaci przebarwień, jak i niechcianych tatuaży, oraz przeprowadzamy zabiegi laserowego zamykania naczynek.

Nasz zespół stanowią wysokiej klasy specjaliści: lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy, którzy nie tylko udzielą Ci fachowej porady i dobiorą optymalne dla Ciebie zabiegi, ale też profesjonalnie i z całkowitym zaangażowaniem pomogą wydobyć i podkreślić Twoje naturalne piękno.

Apetyczny adres strony internetowej
Apetyczny telefon
713072080
Apetyczny REGON
020606738
Apetyczny NIP
8971634131
Apetyczny adres firmy
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław