Contour Studio

Contour Studio
Apetyczna kategoria:
Apetyczny opis:

Jeżeli planujesz zabieg trwałej depilacji, zapraszamy do odwiedzenia salonu Countour Studio. Zabiegi przeprowadzamy przy użyciu ultranowoczesnego lasera diodowego Epildream One, który pozwala na szybkie i bezbolesne usunięcie zbędnego owłosienia, gwarantując długotrwały efekt.

W naszym salonie wykonasz również makijaż permanentny, a także poprawisz kondycję swojej skóry dzięki licznym zabiegom z użyciem kwasu hialuronowego czy dwutlenku węgla – oferujemy m.in. mezoterapię igłową, karboksyterapię i oxybrazję, a także różnego rodzaju peelingi. Specjalizujemy się też w laserowym usuwaniu zmian pigmentacyjnych, zarówno w postaci przebarwień, jak i niechcianych tatuaży, oraz przeprowadzamy zabiegi laserowego zamykania naczynek.

Nasz zespół stanowią wysokiej klasy specjaliści: lekarze medycyny estetycznej i kosmetolodzy, którzy nie tylko udzielą Ci fachowej porady i dobiorą optymalne dla Ciebie zabiegi, ale też profesjonalnie i z całkowitym zaangażowaniem pomogą wydobyć i podkreślić Twoje naturalne piękno.

Apetyczny adres strony internetowej:
Apetyczny telefon:
713072080
Apetyczny REGON:
020606738
Apetyczny NIP:
8971634131
Apetyczny adres firmy:
ul. Legnicka 55/U5 54-203 Wrocław