Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
Apetyczna firma:
Psycholog Wrocław – Poradnia Psychologiczna Proterapeutica
Apetyczna kategoria:
Apetyczny opis:

Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna Proterapeutica to zespół doświadczonych specjalistów, świadczących usługi przy ul. Pochyłej 21, 53-512 Wrocław. Prowadzimy psychoterapię dla dorosłych, par, małżeństw, dzieci i młodzieży. Oferujemy konsultację i leczenie psychiatryczne, diagnozę i terapię logopedyczną, a także pomoc seksuologa.

Pomagamy przy zaburzeniach lękowych, osobowości, odżywiania, depresji, uzależnieniach, syndromie DDA, problemach w związku, w bezsenności i innych trudnościach. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego pacjenta, pełne zrozumienia i bez oceniania. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług przez osobisty rozwój na licznych certyfikowanych szkoleniach i dzięki regularnej superwizji.

Pracujemy w nurcie psychodynamicznym. Jeśli potrzebują państwo pomocy specjalisty, ale nie mogą z niej skorzystać stacjonarnie, udzielamy sesji online przez skype i w domu klienta. Przyjmujemy zapisy przez całą dobę telefonicznie pod numerem 663 875 291 lub mailowo rejestracja@proterapeutica.pl. Skuteczne pomaganie to nasza pasja.

Apetyczny adres strony internetowej:
Apetyczny telefon:
663875291
Apetyczny REGON:
362700702
Apetyczny NIP:
8961399071
Apetyczny adres firmy:
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław