Lekarz dentysta w Nadent Wrocław

Lekarz dentysta w Nadent Wrocław
Apetyczna firma:
Lekarz dentysta w Nadent Wrocław
Apetyczna kategoria:
Apetyczny opis:

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług stomatologicznych. Jeżeli chcecie zadbać o wygląd swoich zębów, to koniecznie umówcie się do nas na wizytę. Jesteśmy pewni, że u nas na pewno znajdziecie dogodny termin na swoją wizytę.

W pierwszej kolejności oferujemy Wam kompleksową diagnostykę. Dzięki temu będziemy wiedzieć jakie najlepsze metody leczenia możemy Wam zaproponować. Wśród naszych usług znajdziecie stomatologię zachowawczą oraz endodoncję. Zapewniamy Wam bezbolesną formę leczenia kanałowego, dzięki czemu będziecie w stanie ocalić swoje zęby przed ostatecznym wyrwaniem. Proponujemy Wam także usługi z zakresu stomatologia estetyczna.

Do tego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty osoby poszukujące ortodonty, dzięki czemu będziecie mogli pozbyć się wszelkich wad zgryzu. Naszą specjalizacją jest także chirurgia stomatologiczna. Wszystkie zabiegi oferowane przez naszych specjalistów są bezbolesne, więc nie musicie się niczego obawiać. Pamiętajcie o regularnych wizytach u dentysty.

Apetyczny adres strony internetowej:
Apetyczny telefon:
713281222
Apetyczny REGON:
932225996
Apetyczny NIP:
8942597456
Apetyczny adres firmy:
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2 50-347 Wrocław