Konsultacje psychologiczne w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław

Konsultacje psychologiczne w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Apetyczna kategoria
Apetyczny opis

Klinika Zdrowego Umysłu we Wrocławiu to miejsce przyjazne każdemu. Oferowana jest pomoc przy wielu problemach, takich jak, m.in. depresja, lęki, agresja oraz nerwica. Znajdziemy tam również wparcie, gdy zmagamy się z zaburzeniami odżywiania lub też zaburzeniami seksualnymi. Szeroka oferta obejmuje zarówno terapię indywidualną, jak i terapię par i rodzin, a nawet opiekę okołoporodową.

Jest to miejsce, w którym także najmłodsi pacjenci znajdą odpowiednią pomoc przy swoich codziennych problemach. Współpraca z psychologiem dziecięcym nie obejmuje jedynie samego dziecka, ale również rodziców. Ma to na celu szybkie i rzetelnie znalezienie źródła problemów oraz znalezienie odpowiedniej formy wparcia.

Oferta ta kierowana jest również do młodzieży, zmagającej się z problemami związanymi z okresem dojrzewania. Wygodny sposób rejestracji na stronie internetowej www.dobry-terapeuta.com, rozbudowana strona internetowa, możliwość konsultacji on-line – to wszystko sprawia, że Klinika Zdrowego Umysłu jest miejscem godnym polecenia.

Apetyczny adres strony internetowej
Apetyczny telefon
530545002
Apetyczny REGON
021409951
Apetyczny NIP
8971708697
Apetyczny adres firmy
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław