Laryngolog w Centrum MF Fizjoterapia Wrocław

Laryngolog w Centrum MF Fizjoterapia Wrocław
Apetyczna kategoria
Apetyczny opis

W Centrum Medycznym MF Fizjoterapia we Wrocławiu można korzystać z konsultacji wielu lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach medycznych. Wśród nich oferuje swoje usługi specjalista otolaryngolog dr n.med. Krzysztof Preś. Wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w pracy lekarskiej czynią z niego profesjonalistę, zarówno w leczeniu zachowawczym, jak i operacyjnym pacjentów dorosłych oraz dzieci.

Laryngolog Wrocław - gabinet w MF Fizjoterapia

Pracę zawodową rozpoczął już w 1985 roku w Zielonej Górze, zaraz po zdobyciu dyplomu na Akademii Medycznej we Wrocławiu. W dalszych latach jego ścieżka kariery związana już była z wrocławskimi szpitalami i klinikami, gdzie pełnił odpowiedzialne funkcje, m.in. Kierownika i Adiunkta Bloku Operacyjnego Kliniki Otolaryngologii.

Laryngolog Wrocław dr n. med. Krzysztof Preś

Pan doktor Krzysztof Preś cieszy się dużą popularnością przede wszystkim, jako fachowiec chirurgii nosa, chirurgii endoskopowej i mikroskopowej zatok przynosowych. Aktywnie działa jako autor wielu prac naukowych, które są publikowane w kraju oraz za granicą. Mimo osiągniętej pozycji specjalisty w swej dziedzinie wciąż poszerza swą wiedzę biorąc udział w licznych szkoleniach oraz stażach naukowych odbywających się w cenionych instytucjach w kraju i na świecie.

Apetyczny adres strony internetowej
Apetyczny telefon
717575923
Apetyczny REGON
021176990
Apetyczny NIP
8851573556
Apetyczny adres firmy
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
  • Laryngolog w Centrum MF Fizjoterapia Wrocław
  • Laryngolog w Centrum MF Fizjoterapia Wrocław