Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock – Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock – Sklep Ortopedyczny Med-Orth
Apetyczna firma:
Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock – Sklep Ortopedyczny Med-Orth
Apetyczna kategoria:
Apetyczny opis:

Med-Orth – to sklep zlokalizowany we Wrocławiu, który specjalizuje się w detalicznej sprzedaży gotowych wyrobów medycznych oraz zaopatrzeniem ortopedycznym. Firma rozwija także produkcję w zakresie indywidualnych zamówień wyrobów medycznych oraz produkcji nowoczesnych i innowacyjnych protez kończyn. Dodatkowo na zamówienie dostępne są gorsety, buty ortopedyczne i aparaty ortopedyczne.

Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock oferowana przez Med-Orth

Zatrudniony w firmie zespół złożony z fizjoterapeutów, ortopedów, a także mistrzów szewstwa ortopedycznego posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie produkcji wyrobów medycznych. W procesie produkcji protez kończyn wykorzystywane są produkty renomowanej i znanej firmy Otto Bock – lidera na skalę europejską w zakresie wytwarzania elementów do protez.

Ponadto sklep oferuje materiały sanitarne, przeciwodleżynowe, przeciwżylakowe, opatrunki syntetyczne i do tapingu, poduszki ortopedyczne, piłki rehabilitacyjne, stabilizatory: łokcia, kolana, biodra, barku, dłoni, kostki, łydki i uda. W ofercie Med-Orth dostępne są także prostotrzymacze i wózki inwalidzkie.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Apetyczny adres strony internetowej:
Apetyczny telefon:
713723033
Apetyczny REGON:
930326316
Apetyczny NIP:
8990027389
Apetyczny adres firmy:
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
  • Proteza kończyny dolnej firmy Otto Bock – Sklep Ortopedyczny Med-Orth