Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych Warszawa

Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych Warszawa
Apetyczna firma:
Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych Warszawa
Apetyczna kategoria:
Apetyczny opis:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług, które obejmują opiekę nad osobami starszymi we Wrocławiu oraz Warszawie. Od wielu lat zajmujemy się realizacją tego rodzaju usług i dbamy o to, aby zapewniać najwyższe ich standardy. Możemy pochwalić się doświadczoną ekipą fachowców, którzy do każdego podopiecznego podchodzą profesjonalnie i starają się zapewnić mu odpowiednią pomoc.

Nasza oferta obejmuje nie tylko opiekę na godziny, ale także całodobową w zależności od oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że możemy pochwalić się wieloma referencjami pochodzącymi od zadowolonych klientów. Dbamy, żeby każdemu zapewniać odpowiednie warunki współpracy z nami.

Przez wszystkie lata naszej działalności nie tylko cały czas poszerzamy możliwości naszej firmy, ale także inwestujemy w rozwój naszych pracowników. Dodatkowym atutem naszej firmy są atrakcyjne ceny, które sprawiają, że skorzystanie z naszych usług to dobry pomysł. Gwarantujemy, że każdy kto nam zaufa zapewni swoim bliskim najlepszą opiekę.

Trusty Jan Nesterowicz

Apetyczny adres strony internetowej:
Apetyczny telefon:
570333373
Apetyczny REGON:
364998539
Apetyczny NIP:
8992676608
Apetyczny adres firmy:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
  • Trusty Jan Nesterowicz – opiekunka osób starszych Warszawa