Depilacja woskiem – Wax Center Wrocław

Depilacja woskiem – Wax Center Wrocław
Apetyczna kategoria
Apetyczny opis

Sieć salonów Wax Center to dynamicznie rozwijające się centrum depilacji, które w całości oparte jest na precyzyjnych zabiegach woskiem. Bezbolesne usuwanie nadmiernego owłosienia w połączeniu z profesjonalnie wykonanym zabiegiem, w miłej atmosferze – to priorytet działania firmy. Do każdego klienta specjaliści podchodzą indywidualnie, proponując mu depilację dostosowaną do kolorytu skóry i rodzaju cery.

Depilacja woskiem Wrocław fot.1

Doświadczony zespół z wysokimi kwalifikacjami zapewnia staranną, kompleksową obsługę i optymalną satysfakcję klienta. Sieć salonów Wax Center dba o to, by już po pierwszym zabiegu depilacji, odrastające z czasem włoski były delikatne, miększe i bardziej przerzedzone, a każda kolejna sesja sprawi, że będzie ich coraz mniej.

Depilacja woskiem Wrocław fot.2

Firma istnieje na rynku już ponad sześć lat, depilując klientki autorską, dobrze opracowaną metodą, której skuteczność jest wysoce ceniona. W portfolio posiada dziesiątki tysięcy wykonanych zabiegów, co czyni jej zespół depilacyjny prawdziwymi ekspertami od zadań specjalnych.

Wax Center Ewelina Lewandowska

Apetyczny adres strony internetowej
Apetyczny telefon
505447430
Apetyczny REGON
021543572
Apetyczny NIP
9281851294
Apetyczny adres firmy
ul. Władysława Jagiełły 3/7 50-201 Wrocław
  • Depilacja woskiem – Wax Center Wrocław
  • Depilacja woskiem – Wax Center Wrocław