Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław

Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław
Apetyczna kategoria
Apetyczny opis

Poradnia psychologiczna Ego Progres to miejsce wyjątkowe. Jej zespół tworzą jedynie profesjonaliści, którzy z wielką odpowiedzialnością, rzetelnością, ale także i pasją podchodzą do swojej pracy. Tworząc tę poradnię psychologiczną posługiwano się Triadą Rogersa, czyli podejściem Carla Rogersa, które skupia uwagę na cechach takich jak autentyczność, empatia oraz akceptacja, które powinna mieć osoba taka jak psycholog.

Psycholog Wrocław – gabinet w poradni Ego Progres fot.1

Właśnie te unikalne, ważne i kluczowe cechy posiadają terapeuci, psycholodzy i psychoterapeuci poradni psychologicznej Ego Progres. Zapewniają oni opiekę, która jest kompleksowa i najwyższej jakości, profesjonalna. Dzięki temu usługi przez nich świadczone są na najwyższym poziomie.

Psycholog Wrocław – gabinet w poradni Ego Progres fot.2

Psycholodzy tej poradni stosują tylko i wyłącznie zasady i metody pracy psychologicznej, które uznane zostały przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Wykazują one wyłącznie skuteczne i pozytywne działanie. Trzy najważniejsze cechy poradni psychologicznej Ego Progres to: akceptacja, empatia i autentyczność. Właśnie te cechy stosują specjaliści w swojej pracy w tej poradni.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Apetyczny telefon
728173546
Apetyczny REGON
385774306
Apetyczny NIP
8971877218
Apetyczny adres firmy
pl. Solny 13/52 50-061 Wrocław
  • Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław
  • Psycholog w poradni Ego Progres Wrocław