Wrocławskie studio tatuażu Omerta Tattoo

Wrocławskie studio tatuażu Omerta Tattoo
Apetyczna kategoria:
Apetyczny opis:

Jeśli marzysz aby na swoim ciele posiadać oryginalny, niepowtarzalny tatuaż który będzie dla Ciebie czymś bardzo istotnym, ponieważ przekaże coś bardzo ważnego w Twojej historii życia, na przykład narodzenie dziecka to skontaktuj się z firmą Studio Omerta Tattoo, która jest zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Tadeusza Kościuszki 33/1. Jest to przedsiębiorstwo, które na rynku z dużym powodzeniem funkcjonuje już od 6 lat.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.1

Najważniejszym priorytetem podczas wykonywania tatuaży jest tworzenie niepowtarzalnych i indywidualnych wzorów zgodnie z życzeniem każdego klienta. Dzięki temu, że artyści którzy są zatrudnieni w Studio Omerta Tattoo to doskonali specjaliści w swojej dziedzinie, bacznie obserwujący najnowsze trendy możesz być pewnym, że na Twoim ciele pojawi się oryginalny wzór a nie taki który już był powielany mnóstwo razy.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.2

Przedsiębiorstwo za swoje prace było wielokrotnie nagradzane w różnorakich konkursach. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skorzystaj z kontaktu telefonicznego +48 531 091 095 lub odwiedź stronę internetową www.omertatattoo.pl.

Studio Tatuażu Omerta Tattoo

Apetyczny adres strony internetowej:
Apetyczny telefon:
796742534
Apetyczny REGON:
021549646
Apetyczny NIP:
8992414765
Apetyczny adres firmy:
ul.Tadeusza Kościuszki 33/1 50-011 Wrocław
  • Wrocławskie studio tatuażu Omerta Tattoo
  • Wrocławskie studio tatuażu Omerta Tattoo