Wrocławskie studio tatuażu Omerta Tattoo

Wrocławskie studio tatuażu Omerta Tattoo
Apetyczna kategoria
Apetyczny opis

Jeśli marzysz aby na swoim ciele posiadać oryginalny, niepowtarzalny tatuaż który będzie dla Ciebie czymś bardzo istotnym, ponieważ przekaże coś bardzo ważnego w Twojej historii życia, na przykład narodzenie dziecka to skontaktuj się z firmą Studio Omerta Tattoo, która jest zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Tadeusza Kościuszki 33/1. Jest to przedsiębiorstwo, które na rynku z dużym powodzeniem funkcjonuje już od 6 lat.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.1

Najważniejszym priorytetem podczas wykonywania tatuaży jest tworzenie niepowtarzalnych i indywidualnych wzorów zgodnie z życzeniem każdego klienta. Dzięki temu, że artyści którzy są zatrudnieni w Studio Omerta Tattoo to doskonali specjaliści w swojej dziedzinie, bacznie obserwujący najnowsze trendy możesz być pewnym, że na Twoim ciele pojawi się oryginalny wzór a nie taki który już był powielany mnóstwo razy.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.2

Przedsiębiorstwo za swoje prace było wielokrotnie nagradzane w różnorakich konkursach. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skorzystaj z kontaktu telefonicznego +48 531 091 095 lub odwiedź stronę internetową www.omertatattoo.pl.

Studio Tatuażu Omerta Tattoo

Apetyczny adres strony internetowej
Apetyczny telefon
796742534
Apetyczny REGON
021549646
Apetyczny NIP
8992414765
Apetyczny adres firmy
ul.Tadeusza Kościuszki 33/1 50-011 Wrocław
  • Wrocławskie studio tatuażu Omerta Tattoo
  • Wrocławskie studio tatuażu Omerta Tattoo